:

Mailform Sitemap Print view

ROLLERTOUR

Sākums > Projekti > Sporta un fizisko aktivitāšu dažādošana Priekuļu novadā

 

Projekta "Sporta un fizisko aktivitāšu dažādošana Priekuļu novadā" noslēgums

Laika posmā no 2017.gada augustam līdz 2018. gada augustam norisinājās projekta "Sporta un fizisko aktivitāšu dažādošana Priekuļu novadā" realiazācija biedrības "Cēsu rajona lauku partneriba" projektu "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" konkursa ietvaros. Projekta ietvaros tika iegādāts speciālās fiziskās sagatavošasnas un rollerslēpošanas inventārs un organizētas kopumā vairāk kā 45 speciālās fiziskās sagatavotības un rollerslēpošanas apmācības nodarbības. Rollerslēpošanas nodarbības turpināsies arī pēc projekta noslēguma, atkarībā no laika apstākļiem. Informācijai par rollerslēpošanas nodarbībām sekojiet sociālā tīkla Facebook vietnē TRX Cēsis sadaļā pasākumi.


Projekta "Sporta un fizisko aktivitāšu dažādošana Priekuļu novadā" norises gaita

Laika posmā no 2017. augusta līdz novembrim kopumā ir notikušas 15 rollerslēpošanas apmācības nodarbības slēpošanas-biatlona komleksā "Priekuļi". Gaidām un ziemu un tiekamies sniegotās slēpošanas trasēs! Rollerslēpošanas nodarbības paredzēts atsākt 2018. gada aprīlī.


22.09.2017. Rollerslēpošanas koptreniņš.

Sestdien, saulainā rudens svētdienas rītā tika aizvadīts kārtējais rollerslēpošanas koptreniņš. Pēc nedēļas gatavojamies piedalīties Tartu 34km un 52km kobraucienā ar rollerslēpēm. Atttēlu galerija>


14.09.2017. Projekts "Sporta un fizisko aktivitāšu dažādošana Priekuļu novadā"

Biedrība "Rollertour" Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” projekta "Sporta un fizisko aktivitāšu dažādošana Priekuļu novadā" (Nr. 17-09-AL18-A019.2202-000019) ietvaros ir iegādājusi 12 komplektus klasikā stila rollerslēpju un speciālās fiziskās sagatavošanas inventāra komplektu. No 26. augusta jau ir uzsāktas rollerslēpošanas apmācības nodarbības slēpošanas-biatlona kompleksā "Priekuļi°. Nodarbības notiek 1 x nedēļā. Sekot līdzi nodarbību laikiem var Facebook vietnē>


26.08.2017. Rollerslēpošanas apmācības nodarbības

Biedrība "Rollertour" uzsāk rollerslēpošanas apmācības nodarbības organizēšanu. Nodarbības plānotas 1 reizi nedēļā nedēļas nogalēs. Nodarbībām pieteikties var sociālā tīklā Facebook TRX Cēsis profilā. Nodarbība ir bez maksas. Dalībniekiem ir pieejami 10 pāri klasiskā stila rollerslēpju. Pašiem līdzi jāņem slēpju zābaki, nūjas un aizsargķiveres.


10.08.2017. Biedrība "Rollertour" uzsāk projekta realizāciju

Ziema nav aiz kalniem! Biedrība "Rollertour" uzsāk projekta "Sporta un fizisko aktivitāšu dažādošana Priekuļu novadā" realizāciju. Projekts tiek realizēts Biedrības "Cēsu rajona lauku partneriba" projektu "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" konkursa ietvaros. Projekta ietvaros ir plānots iegādāt speciālās fiziskās sagatavošasnas un rollerslēpošanas inventāru, kā arī organizēt speciālās fiziskās sagatavotības un rollerslēpošanas apmācības nodarbības bezsniega periodā. Piedāvātās aktivitātes sociālais mērķis ir veicināt novada iedzīvotāju iesaistīšanos mērķtiecīgās fiziskās aktivitātēs, uzlabojot to fizisko labsajūtu un fiziskās darba spējas. Tuvākā laikā sekos detalizētāka informācija par projekta aktivitātēm.

augšup